Дівчина тижня: одна з найпопулярніших порнозірок світу Міа Малкова (18+)

Источник: Телеканал новостей «24»


Ще одна причина, чому неділя – найкращий день тижня, – рубрика Радіо МАКСИМУМ про найсексуальніших дівчат. Сьогодні під прицілом у нас Міа Малкова – гаряча красуня, яка входить до п’ятірки найпопулярніших порноактрис світу.

Міа Малкова підірвала порноіндустрію своїми фільмами і шикарними довгими світлими волоссям. Її карих очей і милою посмішки вже цілком достатньо для того щоб закохатися в неї, а її тіло ніколи не піддавалося пластичній хірургії.

Міа народилася 1 липня 1992 року у Палм Спрінгс, Каліфорнія, США.


Міа Малкова

Хоча Міа американка, вона вирішила взяти собі сценічне ім’я Мія Малкова, тому що їй дуже хотілося бути більше схожою на європейську модель.

Відомо, що Міа Малкова потрапила у порноіндустрію завдяки своїй подрузі, яка переконала її прийти і просто подивитися на процес зйомок. І нашій героїні сподобалося настільки, що вона досить скоро втягнулася у цю індустрію і за якихось пару років отримала кілька престижних в області порнографії нагород.

Так, красуня стала переможницею різних премій у номінаціях: «Найкраща нова старлетка», » Найкраща попка», «Кремова мрія року», «Найкраща М/Ж сцена», » Найкраща актриса повнометражного фільму», і «Найпопулярніша порноактриса у світі».


Одна з найпопулярніших порнозірок світ

Міа входить у п’ятірку найпопулярніших порноактрис світу.

Цікаво, що Малкова зустріла на знімальному майданчику свого майбутнього чоловіка, Денні Маунтіна, з яким у них відразу ж зав’язався дуже бурхливий і пристрасний роман, що закінчився в результаті весіллям. Більш того, її старший брат, Джастін Хант, також є порноактором, нехай і не таким відомим як сестра, але все ж.

Окрім спекотних фільмів, у Мії Малкової безліч спокусливих знімків, якими вона активно ділиться з своїми шанувальниками у Instagram. Ось кілька найпікатніших фото красуні:

View this post on Instagram

A post shared by Mia Malkova (@mia_malkova) on May 28, 2018 at 6:26pm PDT

View this post on Instagram

A post shared by Mia Malkova (@mia_malkova) on Mar 28, 2018 at 2:13pm PDT

View this post on Instagram

A post shared by Mia Malkova (@mia_malkova) on Jun 13, 2018 at 2:40pm PDT

View this post on Instagram

A post shared by Mia Malkova (@mia_malkova) on Aug 9, 2018 at 10:53am PDT

View this post on Instagram

A post shared by Mia Malkova (@mia_malkova) on Sep 5, 2018 at 4:42pm PDT

View this post on Instagram

A post shared by Mia Malkova (@mia_malkova) on Aug 16, 2018 at 12:08pm PDT

View this post on Instagram

A post shared by Mia Malkova (@mia_malkova) on Sep 1, 2018 at 3:31pm PDT

ЧИТАТЬ ПОЛНОСТЬЮ