У День автомобіліста депутат Львівської облради назвав жінок-водіїв «мавпами з гранатою»

Источник: Телеканал новостей «24»


Депутат Львівської обласної ради Андрій Дума своєрідно привітав жінок з Днем автомобіліста, порівнявши їх з «усім відомим ссавцем з не менш відомим вибуховим пристроєм». Зіткнувшись з обуреними коментарями користвачів Facebook, депутат спочатку намагався звести все на жарт, але через кілька годин відредагував свій допис, видаливши образливе порівняння.

В День автомобіліста, що відзначається в Україні в останню неділю жовтня, Андрій Дума не придумав нічого кращого як своєрідно привітати жінок-водіїв. «І хоча ми всі прекрасно знаємо, що жінка за кермом, як відоме всьому ссавець з не менш відомим вибуховим пристроєм, тож давайте приймемо всіх жінок-водіїв у наші лави й укладемо в братні обійми», — написав, зокрема, Дума на свої сторінці (збережено авторський правопис).

Його допис викликав різку реакцію у багатьох жінок. Наприклад, львів’янка Наталя Лаврецька прокоментувала допис Андрія Думи , використавши його ж порівняння: «Вітання в стилі відомого ссавця».

Андрій Дума спочатку намагався пояснити, що його допис був жартом, однак через кілька годин все ж відредагував його, видаливши образливе порівняння.


42-річний Андрій Дума є керівником ТзОВ «Львівське АТП 14631», що спеціалізується на міжнародних пасажирських перевезеннях. Компанія належить, за даними «НГ. Львів» його тестеві. Він також є депутатом Львівської облради від партії «Народний контроль», лідер якої Дмитро Добродомов напередодні заявив про намір балотуватися у президенти.

ЧИТАТЬ ПОЛНОСТЬЮ