Пішов із життя багатолітній заступник гендиректора «Укрінформу» Валерій Козловський

Источник: internetua.com

Пішов із життя багатолітній заступник гендиректора «Укрінформу» Валерій Козловський

Помер відомий український журналіст, дипломат, багатолітній заступник генерального директора Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» Валерій Козловський. Про це повідомляється на сайті агентства.

«У шкільні роки він захоплювався літературою і мріяв стати журналістом, письменником. Ще в студентські роки, навчаючись на факультеті журналістики Київського університету імені Тараса Шевченка, Валерій Козловський почав співпрацювати з молодіжною редакцією «Українського радіо». Отримавши направлення в цей колектив, він незабаром став у ньому заступником головного редактора. Його слово постійно звучало в українському ефірі, його ім’я було популярними серед радіослухачів, особливо молоді», — розповіли в«Укрінформі».

Згодом Валерія Козловського призначили на посаду віце-президента Національного радіо України. У перші роки незалежності України він працював радником із гуманітарних питань спочатку Посольства України у Російській Федерації, потім — Посольства України у Республіці Білорусь.

Із липня 2006-го і до виходу на пенсію Валерій Козловський працював заступником генерального директора «Укрінформу».

«Його в нашому колективі щиро шанували. За мудрість і розважливість, терплячість і толерантність, дипломатичну наполегливість і непоказну скромність, людяність і готовність підсобити колегам, підтримати їх у разі потреби. Для інформагентства, де завжди кипить напружена праця і не бракує екстремальних ситуацій, ці риси характеру Валерія Анатолійовича, його величезний журналістський і життєвий досвід, були особливо цінними», — зазначили в агентстві.

На пенсії Валерій Козловський тривалий час виконував на громадських засадах обов’язки генерального директора Українського фонду культури.

Поделитесь новостью: