Ринок земель: земельний геноцид українців, — Роман Головін — ЗНАЙ ЮА

Источник: Знай.uа

Ринок земель: земельний геноцид українців, - Роман Головін - ЗНАЙ ЮА

Роман Головин, эксперт по государственному управлению

сегодня, 15:43

Щоб не допустити геноциду українців через утискання українців-
власників землі в правах володіння і користування землею, власникам
землі необхідно об’єднуватися — спільно формувати свої вимоги і
реалізовувати ці вимоги. Об’єднанням власників землі займається
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ.

Я не знаю кому так завинили українці, що нам хочуть влаштувати геноцид. Немає Сталіна, в неповазі Маркс, який був ще тоді проти концентрації земель в «одних руках» капіталістів – фактично проти так званого ринку земель сьогодення, і немає в Україні Путіна.

Але комусь став потрібен ринок земель, котрий спрямований на позбавлення українців землі — з жорстким поділом на злиднів і багатих, лахмітників і еліту, рабів і бізнесменів.

Що земля не товар, знав не тільки Карл Маркс. Про це пише навіть і
Вікіпедія. Ринок — це сукупність відносин з купівлі-продажу товарів і послуг. На ринку існують два учасника — виробник товару (продавець) та покупець. Виробник виробляє товар для продажу – це його цілеспрямована дія. Товар — це продукт праці, виготовлений з метою обміну або продажу, а не для особистого споживання. Товар це те, що виготовляють з метою продажу і отримання прибутку. Значить, земля не товар: люди не виробляють землю, тому земля не продукт праці. Якщо земля не товар, то не може бути ринку землі. Земля не може бути в обігу – це її нерухома властивість. Земля – це абсолютна нерухомість. Земля — засіб виробництва первинне джерело усього багатства людства. Земля  — це незаперечно найефективніший засіб виробництва, причому — в обмеженій кількості. 

Оцінюючи землю з точки зору доходу від неї, можна стверджувати, що
ніколи запропонована ціна за землю не може відповідати її цінності, в тому числі — в грошовому виразі. То ж ще раз — ринку земель не може бути. Беззаперечним є той факт, що в Україні створені умови, за яких земля не дає таких можливостей її власнику, які повинна надавати, як найефективніший засіб виробництва.

ЧИТАТЬ ПОЛНОСТЬЮ