Роман Головін: Зелене закріпачення власників землі — ЗНАЙ ЮА

Источник: Знай.uа

Роман Головін: Зелене закріпачення власників землі - ЗНАЙ ЮА

Роман Головин, эксперт по государственному управлению

сегодня, 20:47

«Зелені слуги» хочуть прискорити законодавче закріплення (закріпачення) власників землі за орендарями. Після прийняття відповідного закону (проєкт №2194) власники землі не зможуть продавати землю без дозволу орендаря. Цей законопроект хочуть розглядати одразу після місцевих виборів 2020.

Після прийняття такого феодального законодавства залишилося передати орендарю «право першої ночі», щоб феодалізм в Україні реалізувався на 100%.

Законопроект №2194 “Про внесення змін до Земельного кодексу України (ЗКУ) та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин” пропонує внести зміни до ст. 130 Земельного кодексу України, доповнивши її частиною третьою такого змісту:

«Земельні ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельні ділянки, виділені в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, можуть бути відчужені лише за договорами купівлі-продажу, дарування, міни, внесення до складеного капіталу чи шляхом звернення стягнення на них.

«Земельні ділянки, визначені у абзаці першому цієї частини та які перебувають в оренді:

ЧИТАТЬ ПОЛНОСТЬЮ