В Узбекистані запустять онлайн-систему, аби слідкувати за надмірною вагою чиновників

Источник: internetua.com

В Узбекистані запустять онлайн-систему, аби слідкувати за надмірною вагою чиновників

З 1 липня 2021 року Міністерство фізичної культури і спорту Узбекистану розробить критерії оцінки рівня надлишкової повноти керівників і співробітників органів державної влади, а також на основі складеного рейтингу запровадить систему аналізу і онлайн-моніторингу результатів. Про це заявили повідомляє узбецька служба Радіо Свобода.

Згідно з повідомленням, у міністерстві також заявили, що з 2021/2022 навчального року фізкультура буде викладатися в усіх класах по дві години на тиждень, а для державних органів і організацій будуть встановлені спеціальні перерви для занять виробничою гімнастикою протягом робочого дня.

Окрім цього, до 1 вересня 2021 року року буде підготовлена ​​і видана «Енциклопедія національних спортивних і народних ігор Республіки Узбекистан», створена на основі вивчення історії національних видів спорту і народних ігор.

Як зазначається, це не перший подібний випадок. Так у березні 2019 року президент Узбекистану Шавкат Мірзійоєв дав міліціонерам із надмірною вагою пів року на схуднення.

У листопаді 2020 року Мірзійоєв підписав указ, який передбачає розвиток масового спорту серед населення. Пріоритетними видами спорту стануть ходьба, біг, мініфутбол, велоспорт, бадмінтон, стрітбол, воркаут на вулиці і в селах.

Поделитесь новостью: