За тиждень зафіксовано більше 1,7 млн кібератак на державні інформаційні ресурси

Источник: internetua.com

За тиждень зафіксовано більше 1,7 млн кібератак на державні інформаційні ресурси

За тиждень з 18 по 24 листопада система кіберзахисту державних інформаційних ресурсів та об’єктів критичної інфраструктури на об’єктах моніторингу зафіксувала більше 1,7 млн підозрілих подій, що на 11% менше за попередній тиждень. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Держспецзв’язку.

«Система кіберзахисту державних інформаційних ресурсів та об’єктів критичної інфраструктури на об’єктах моніторингу зафіксувала 1 714 146 підозрілих подій (з 18 по 24 листопада), що на 11% менше ніж попереднього тижня. Переважна більшість зафіксованих підозрілих подій стосується спроб мережевого сканування (91%), застосування нестандартних протоколів (7%)», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що система захищеного доступу державних органів до мережі Інтернет заблокувала 47 337 атаки різних видів, що на 2% більше, ніж попереднього тижня. Переважна більшість — це мережеві атаки прикладного рівня (95%) та атаки типу «Harvest Attack» (3%). Також зафіксовано і заблоковано 3 DDoS-атаки.

«Урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA у цей період зареєструвала та опрацювала 1 866 кіберінцидентів, що на 39% менше, ніж попереднього тижня. Переважна більшість опрацьованих інцидентів належить доменній зоні UACOM (близько 99%). Основна кількість інцидентів стосується розповсюдження ШПЗ (98%)», — йдеться у повідомленні.

Поделитесь новостью: