Зеленський почав грати в монополію: чим це загрожує Україні — ЗНАЙ ЮА

Источник: Знай.uа

Зеленський почав грати в монополію: чим це загрожує Україні - ЗНАЙ ЮА

Зеленский, фото сайт Президента

сегодня, 19:37

Особливо це стосується країн з невеликим бюджетом, які, і без цього, мали проблеми з фінансами. Європейський Союз об’єднав власні зусилля та протягнув руку допомоги також країнам, які не входять до його складу, в тому числі і Україні.

Про це пише Фром.Юа. 

Більше того, фінансова допомога покликана не тільки знищити негативні наслідки пандемії, а також направлена на проведення певних реформ державного сектору. Серед вимог, які поставила Європейська комісія перед Українським урядом були певні правила управління державними фінансами, зміцнення верховенства права в державі, реформа судоустрою, конкуренції на газовому ринку, поліпшення ділового клімату, а також управління державними підприємствами. Загальний обсяг кредитного фінансування склав 1,2 мільярди євро. Заступник голови Єврокомісії, що керує економічний блок Валдіс Домбровскіс щодо цього сказав наступне:

«Ці програми макроекономічної підтримки надаватимуться на вигідних умовах на основі підписаних меморандумів про взаєморозуміння, в яких викладаються конкретні зобов’язання із проведення реформ», — сказав Домбровскіс.

У зв’язку з цим, варто поглянути на те, як виглядає нинішня ситуація з державним бюджетом України. Ситуація невтішна, адже Державна казначейська служба України оприлюднила інформацію щодо планових надходжень і повідомила, що за січень-серпень 2020 року надходження до бюджету на 20 млрд, або 3,8% менше ніж заплановано. Також повідомляється, що Держбюджет за даний період виконано з дефіцитом у розмірі більше 51 млрд грн. Разом з цим, Міністерство фінансів України повідомляє, що Державний бюджет на наступний рік може містити дефіцит у розмірі 6% від валового внутрішнього продукту.

ЧИТАТЬ ПОЛНОСТЬЮ